No products in the cart.
Cambell 00 250×350, Wol vloerkleed, rechthoek, effen patroon, créme en wit
€1.808,95
Of 3x €602,98, 0% rente
1
Kleur: Creme | |
Afmeting: 250 x 350 cm |
Crème en Wit Tapijt van 100% Zuiver Scheerwol
Dit tapijt is een elegante keuze voor uw interieur, gemaakt van hoogwaardig materiaal – 100% zuiver scheerwol. Met zijn neutrale kleurenpalet in crème en wit past dit tapijt moeiteloos bij verschillende inrichtingsstijlen.
Belangrijkste Kenmerken:
- Hoogwaardig Materiaal: Vervaardigd uit 100% zuiver scheerwol, staat dit tapijt garant voor kwaliteit en duurzaamheid.
- Elegante Kleurencombinatie: De combinatie van crème en wit zorgt voor een tijdloos en elegant uiterlijk.
- Machinaal en Handgeweven: Dit tapijt is zowel machinaal als met de hand geweven, wat vakmanschap en precisie weerspiegelt.
- Comfortabel en Veelzijdig: Met een poolhoogte van 10 mm en een dikte van 10 mm biedt dit tapijt comfort en veelzijdigheid.
- Onderhoudsadvies: Regelmatig keren en uitkloppen wordt aanbevolen om het tapijt in goede conditie te houden.
Dit tapijt weegt 2,800 kg/m² en heeft een totaalgewicht van 25 kg, wat getuigt van zijn stevigheid en kwaliteit. Met afmetingen van 250 x 350 cm en een rechthoekige vorm is dit tapijt geschikt voor verschillende kamers in uw huis, en u kunt het zelfs tweezijdig gebruiken voor extra veelzijdigheid. Voeg een vleugje warmte en stijl toe aan uw interieur met dit prachtige crème en witte tapijt van zuiver scheerwol. Vergeet niet om het eens per jaar te keren en uit te kloppen om het tapijt in optimale conditie te houden.
Materiaal: 100% Zuiver Scheerwol
Kleur: Creme, Wit
Patroon: Effen
Productiemethode: Machinaal geweven, hand geweven
Poolhoogte: 10mm
Dikte: 10mm
Gewicht: 2,800 kg/m²
Totalgewicht: 25 kg
Afmetingen: 250 x 350 x 1 cm
Vorm: Rechthoek
Binnen/buiten: Binnen
Gebruik: Kleed is tweezijdig te gebruiken
Onderhoudsadvies: Eenmaal per jaar keren en uitkloppen